StoryEditorTargi

Mazurskie Agro Show w Ostródzie już od 8 lutego

31.01.2020., 08:01h
Równo za tydzień, dokładnie 8 lutego, w Ostródzie rozpoczną się największe targi rolnicze w północno-wschodniej Polsce. Organizatorzy zapewniają, że podczas targów swoją ofertę dla rolników pokaże ponad 250 firm.

Startuje Mazurskie Agro Show, czyli największe targi rolnicze w północno-wschodniej Polsce

Szósta edycja Mazurskiego Agro Show odbędzie się w weekend 8–9 lutego 2020 roku w Ostródzie. Są to największe targi rolnicze w północno-wschodniej Polsce. Organizatorzy zapewniają, że podczas targów swoją ofertę dla rolników pokaże ponad 250 firm.

Bogata oferta dla zwiedzających

Na zwiedzających czeka duża oferta producentów i dealerów maszyn rolniczych oraz innych produktów i usług dla rolnictwa. Nie zabranie również producentów i dystrybutorów nawozów, środków ochrony roślin oraz materiału siewnego. Swoje stoiska będą miały także firmy oferujące wyposażenie budynków inwentarskich oraz producenci pasz.

Szkolenie z pierwszej pomocy

W czasie targów będzie można wziąć udział także w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz wykładu organizowanego przez PIORIN na temat „Nowych przepisów z zakresu zdrowia roślin”.

"Tygodnik Poradnik Rolniczy" na Mazurskim Agro Show

Szósta edycja Mazurskiego Agro Show odbędzie się w weekend 8–9 lutego 2020 roku w halach wystawienniczych Expo Mazury w Ostródzie przy ul. Grunwaldzkiej 55. Wstęp na teren targów będzie możliwy między godz. 9.00 a 17.00. Bilet wstępu kupiony na miejscu to koszt 15 zł, a poprzez portal ebilet.pl to 10 zł. Bilety są jednodniowe, dzieci do 12 roku życia będą miały wstęp bezpłatny za okazaniem legitymacji szkolnej.

Zapraszamy także do odwiedzenia „Tygodnika Poradnika Rolniczego” – znajdziecie nas w Hali 5–6 przy stoisku 15.

Paweł Mikos
fot. archiwum TPR
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
26. wrzesień 2023 20:36