StoryEditorTargi

Odwiedź „Tygodnik” na Agro Show. Będzie się działo!

17.09.2021., 12:09h
Zapraszamy wszystkich Czytelników „Tygodnika Poradnika Rolniczego” na nasze stoisko podczas targów Agro Show 2021 w Bednarach. Co dla Was przygotowaliśmy w tym roku? 

Przyjdź na stoisko Tygodnika Poradnika Rolniczego na Agro Show 

Po rocznej przerwie powracają targi Agro Show w Bednarach (gmina Pobiedziska, powiat poznański) ­ – największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. W tym roku będzie nieco krótsza. Targi startują w piątek 24 września i potrwają do niedzieli 26 września.

Zapraszamy wszystkich Czytelników „Tygodnika Poradnika Rolniczego” na nasze stoisko pod numerem B234. Jak nas znaleźć? Idąc główną aleją, która przebiega przez cały plac targowy, na wysokości, gdzie kończy się strefa B, a zaczyna C, należy pójść w kierunku pola pokazowego i zatrzymać się na skrzyżowaniu z pierwszą przecznicą (plan poniżej).

Jakie atrakcje czekają na stoisku TPR podczas Agro Show?

Oprócz aktualnej oferty „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, na naszych gości czeka wiele atrakcji. Będzie można sprawdzić swoją formę zręcznościową w kilku konkurencjach, m.in. podciąganiu na drążku, dmuchanym darcie. Chętni będą mogli też zmierzyć swój refleks podczas zabawy na symulatorze refleksu.

Na prenumeratorów „Tygodnika Poradnika Rolniczego” czeka do odebrania bon o wartości 15 zł, który uprawnia do zniżki w zakupie produktów z naszym logo. Ich oferta jest bardzo szeroka: od specjalistycznych publikacji po koszulki, czapeczki, miary i kubki.

Tradycją już jest, że na naszym stoisku będzie gotowana przez strażaków z OSP Kaminoki pyszna grochówka. Zupę będzie można zjeść każdego dnia targów od godziny 11.00. Nie zabraknie także ciepłej kawy.

Unikatowy Ursus C45 przy Tygodniku Poradniku Rolniczym

Każdy, kto odwiedzi nas podczas Agro Show, zobaczy również zabytkowy ciągnik ursus C45 z 1950 roku. Ta unikatowa maszyna ma silnik pojemności 10 300 cm3 i mocy 45 KM. W piątek 24 września ursusa C45 prezentować będzie Rafał Rosolski, wiceprezes Klubu Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych „Traktor i Maszyna”. A w sobotę i niedzielę przy ciągniku stanie Andrzej Kaźmierczak, jego właściciel.

Naszym gościom podczas pobytu na stoisku „Tygodnika” czas umili pokaz taneczny w wykonaniu dziewczyn z zespołu Fabolous Anima Poznań.

Spotkajmy się na Agro Show – zapraszamy na stoisko B234!
Stosiko TPR na Agro Show 2021

Magdalena Szymańska
Fot. Marcin Jas

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. czerwiec 2024 13:18