StoryEditorPolicja

Policjanci ujęli złodziei ciągnika John Deere za 180 tys. złotych. Jaka kara ich czeka?

20.12.2019., 18:12h
Kryminalni z Golubia-Dobrzynia zatrzymali dwóch złodzieje, którzy ukradli ciągnik rolniczy John Deere. Kryminalni potrzebowali 11 dni na wykrycie sprawców kradzieży. Okazało się, że traktor był w innym gospodarstwie w sąsiednim powiecie.  

Golub–Dobrzyń: Policjanci odzyskali ciągnik John Deere o wartości 180 tys. złotych

We wtorek, 17 grudnia 2019 roku kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu zatrzymali dwóch złodziei, którzy ukradli ciągnik rolniczy marki John Deere o wartości 180 tys. złotych. Ciągnik został skradziony z jednego z przedsiębiorstw z gminy Zbójno (powiat golubsko-dobrzyński, woj. kujawsko-pomorskie) 6 grudnia 2019 roku. 

Kryminalni, którzy zajęli się tą sprawą, na podstawie zebranych materiałów, ustalili że skradziony ciągnik może znajdować się w jednym z gospodarstw rolnych w powiecie lipnowskim – podaje asp. szt. Małgorzata Lipińska, p.o. oficera prasowego KPP w Golubiu-Dobrzyniu. 

Mundurowi udali się do tego gospodarstwa i w jednym z garaży odnaleźli skradzionego John Deere’a. Od razu po tym odkryciu zostały aresztowane dwie osoby podejrzane o kradzież ciągnika: dwóch mężczyzn w wieku 27 i 54-lata. 

– Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży ciągnika rolniczego. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Podejrzanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje asp. szt. Małgorzata Lipińska.

Golub–Dobrzyń: Policjanci odzyskali ciągnik John Deere o wartości 180 tys. złotych 

Paweł Mikos
Fot. KPP w Golubiu-Dobrzyniu

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. luty 2024 05:23