StoryEditorWypadki

Toyota zderzyła się z ciągnikiem. Fendt aż przewrócił się na bok

28.10.2022., 12:10h
Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu ciągnika rolniczego marki Fendt z osobową Toyotą. Do zderzenia pojazdów doszło pod Łańcutem. Uderzenie auta osobowego w traktor było tak duże, że ciągnik przewrócił się na bok.

Łańcut: ciągnik Fendt zderzył się z osobową Toyotą

Wypadki się zdarzają, i zwykle dochodzi do nich w najmniej odpowiednich sytuacjach. W podobnych okolicznościach doszło do zderzenia ciągnika rolniczego Fendt z samochodem osobowym 24 października 2022 r. na drodze w Korniaktowie Południowym (woj. podkarpackie). Chociaż na miejscu pracowały wszystkie ze służb, nikt nie ucierpiał poważnie.

Traktor na boku i bez koła. Osobówka na drodze

Informację o wypadku przekazano strażakom z Białobrzegów oraz miejscowym ochotnikom. To właśni ci strażacy z OSP Białobrzegi byli pierwsi na miejscu zdarzenia. Tam zastali dwa rozbite pojazdy, w tym jeden częściowo poza drogą. Tym pojazdem był Fendt, który na skutek zderzenia zgubił jedno z kół i wywrócił się na prawy bok. Przyczepa z kolei jaką ciągnął za sobą traktor, znajdowała się na drodze. Także na drodze zatrzymał się samochód osobowy.

Wszyscy uczestnicy zderzenia w momencie dojazdu służb znajdowali się poza pojazdami, tzn. żaden z uczestników nie był zakleszczony i strażacy nie musieli używać hydrauliki, by te osoby uwolnić.

Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z Białobrzegów.

Michał Czubak
Fot. OSP Białobrzegi

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. luty 2024 05:01