StoryEditorwypadki

TRAGEDIA w Niebylcu na Podkarpaciu. Koń zabił rolnika

17.01.2022., 16:01h
66-letni mężczyzna zginął w sobotę poturbowany przez konia.  Informację o nieszczęśliwym wypadku podała dziś komenda policji w Strzyżowie na Podkarpaciu. Jakie były okoliczności śmierci rolnika z Niebylca?

Rolnik poszedł do stajni oporządzić konia

- Policjanci interweniowali w jednym z gospodarstw w Niebylcu w sobotę po godz. 18 – informuje inspektor Mirosław Wośko, oficer prasowy KPP w Strzyżowie. – Na miejscu zastali ratowników medycznych, którzy udzielali pomocy rannemu mężczyźnie.

Z ustaleń policjantów wynika, że hodowca wyszedł z domu i poszedł do stajni, aby oporządzić konia. Kiedy po dłuższym czasie nie wracał, zaniepokojona córka poszła zobaczyć, co dzieje się z ojcem.

Hodowca trafił do szpitala. Tam zmarł

Kobieta odnalazła ojca leżącego w stajni. Rodzina przeniosła rannego mężczyznę i wezwała pogotowie ratunkowe. Po zaopatrzeniu medycznym, 66-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie niestety zmarł.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny. Dokładną przyczynę śmierci mężczyzny wyjaśni sekcja zwłok – informuje inspektor Wośko.

Krzysztof Janisławski
Fot. Pixabay/ilustracyjne

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
03. grudzień 2023 22:11