fot. OSP Falniów
StoryEditorWYPADKI

Młody rolnik postrzelony podczas pracy w polu! Czy to była policyjna kula?

26.10.2023., 09:00h
Młody rolnik z ranami mogącymi wskazywać na obrażenia spowodowane od kuli trafił do szpitala. Policja i prokuratura wyjaśniają, czy obrażenia powstały od policyjnej broni.

Stargard. Nietypowe obrażenia młodego rolnika. Został postrzelony?

We wtorek, 24 października, około godziny 13:00 na jednym polu w Chlebowie (woj. zachodniopomorskie) znaleziono mężczyznę, który miał rany na obu rękach. Obrażenia nie był poważne, nie zagrażały jego życiu, ale poszkodowany trafił do szpitala. Obrażenia mogą sugerować, że zostały spowodowane przez broń. W tym czasie w niedalekiej odległości od pola, na którym pracował młody rolnik, policja odbywała ćwiczenia na strzelnicy.

Rolnika trafiła policyjna kula?

To pytanie zadają sobie śledczy, którzy chcą wyjaśnić, czy związek ze zdarzeniem miały ćwiczenia policyjne, który odbywały się około 1 kilometra od miejsca pracy młodego rolnika. Postępowanie pod nadzorem prokuratury bada wydział kontroli KWP w Szczecinie. Zaplanowane są przesłuchania wszystkich mundurowych biorących udział w ćwiczeniach. Jak podaje RMF FM, śledczy sprawdzają również, czy uczestnicy szkolenia byli trzeźwi.

Michał Czubak

fot. ilustrujące OSP Falniów

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. czerwiec 2024 12:57