StoryEditorWiadomości rolnicze

Stare ciągniki w świątecznym wystroju zachwycały na rynku w Głogówku [FOTO]

10.12.2022., 16:12h
Święta tuż, tuż, na wielu domach i w ogrodach zawisły już kolorowe łańcuchy świetlne. Świąteczny klimat zawitał również na głogówecki rynek, na którym odbyła się wystawa starych traktorów przystrojonych kolorowymi światełkami. Zobaczcie zdjęcia!

Wystawa ciągników na rynku w Głogówku

Sympatycy dawnej motoryzacji spotkali się 4 grudnia 2022 r. na głogóweckim rynku, by zaprezentować mieszkańcom kolekcję traktorów, które z okazji świąt zostały przyozdobione kolorowymi światełkami. Każdy z ciągników wyglądał ciekawie w świątecznej stylizacji. Zorganizowane wystawa sprawiła wiele radości najmłodszym obserwatorom, którzy z zainteresowaniem oglądali rzadko spotykane eksponaty zgromadzone przez członków grupy Stary Traktor Głogówek.Świąteczne ciągniki coraz modniejsze

Moda na dekorowanie ciągników pojawiła się w Polsce już jakiś czas temu. Właściciele warsztatów, zajmujący się naprawą maszyn rolniczych, często decydują się na przyozdobienie posiadanych maszyn, by przykuć uwagę potencjalnych klientów. W niektórych państwach np. Niemczech organizowane są parady rolnicze, poprzez które rolnicy angażują się w pomoc osobom potrzebującym. Rodząca się na naszych oczach tradycja z pewnością z roku na rok będzie kontynuowana przez wielu rolników i sympatyków traktorów.

oprac. Justyna Czupryniak

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. maj 2024 10:51