Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Tragedia pod Radomskiem. Zginął 47-letni mężczyzna przygnieciony przez ciągnik

Natalia Marciniak-Musiał
Kategoria: Wiadomości
Tragedia pod Radomskiem. Zginął 47-letni mężczyzna przygnieciony przez ciągnik
Wiadomości wypadki
Data publikacji 17.07.2022r.

To już prawdziwa czarna seria wypadków z udziałem ciągników. Tym razem pod Radomskiem śmierć poniósł 47-letni mężczyzna, który został przygnieciony przez pojazd. Jak doszło do tego tragicznego zdarzenia?

W Woli Przedborskiej w wypadku z udziałem ciągnika zginął jego kierowca

Wypadek zdarzył się w sobotni wieczór, 16 lipca 2022 roku, około godziny 18.00 w miejscowości Wola Przedborska (łódzkie). Służby badają okoliczności zdarzenia. 

r e k l a m a

Traktor przewrócił się podczas przejazdu po nierównej drodze i przygniótł mężczyznę – poinformował kapitan Marek Jeziorski ze straży pożarnej w Radomsku. Niestety, mimo szybkiej pomocy osób postronnych, które wyciągnęły przygniecionego mężczyznę spod ciągnika, kierujący pojazdem zmarł. Nie pomogły także działania służb ratowniczych oraz wezwanie na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Lekarz mógł potwierdzić tylko, że poszkodowany 47-latek nie żyje.

Wypadki z udziałem ciągników rolniczych niestety się zdarzają i są bardzo często dramatyczne w skutkach. Tym razem jedyną ofiarą był kierowca traktora. Policja podaje, że do wypadku doszło przy próbie zjazdu ze skarpy, w wyniku czego ciągnik przewrócił się.

r e k l a m a

Wypadki podczas prac polowych zbierają tragiczne żniwo

To był kolejny wypadek z udziałem ciągnika w ostatnich tygodniach. Dzień wcześniej w Słodkowie Pierwszym (woj. lubelskie) w wyniku my o wypadku ciągnika rolniczego, który spadł ze skarpy i się przewrócił, ranne zostały trzy osoby. Innym razem podczas prac polowych pod Gnieznem (wielkopolskie) poważnie ranny został 14-latek, który wpadł pod traktor. Z kolei w czerwcu pod Mławą policjanci znaleźli ciągnik bez tablic w rowie, a traktorzysta zniknął. Kiedy się znalazł, wydmuchał trzy promile. Innym razem pijany kierowca peugota doprowadził do wypadku, w którym niemal zginął 55-letni rolnik.

Oprac. Natalia Marciniak-Musiał

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – aktualny egzemplarz

Tygodnik Poradnik Rolniczy – aktualny egzemplarz

Płacisz tylko

6,55 zł SPRAWDŹ

fot. OSP Przedbórz 

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a