Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Dealerzy John Deere'a będą sprzedawać części do maszyn innych marek

Dealerzy John Deere'a będą sprzedawać części do maszyn innych marek
Maszyny Rolnicze Wiadomości z branży
Data publikacji 09.03.2021r.

To zasługa rozszerzenia partnerstwa John Deere’a z firmą Kramp. Już w 2018 roku oba przedsiębiorstwa poinformowały o nawiązaniu współpracy. Na dniach podano, że umowa wchodzi na kolejny etap, wedle którego dealerzy John Deere będą mieli dostęp do ponad 350 000 części przeznaczonych dla maszyn rolniczych innych marek niż John Deere.

Program ExtraParts dla klientów, którzy chcę kupić części alternatywne zamiast oryginalnych

Naszym celem jest rozszerzenie obsługi posprzedażowej. Zależy nam na tym, aby klienci mogli liczyć na wsparcie dealerów przez cały cykl życia maszyny. Do tej pory nasi dealerzy w ramach umowy z naszą firmą oferowali części do maszyn John Deere. Rolnicy mogli wybierać między częściami i akcesoriami oryginalnymi spełniającymi nasze wymogi jakościowe, specyfikacyjne i testy na żywotność. Mieli też dostęp do regenerowanych części i podzespołów. Mogli również wybierać części alternatywne, produkowane przez alternatywne fabryki,  które są dopasowane do naszych maszyn. Teraz – jak mówi Mariusz Zieliński, kierownik wsparcia technicznego klienta w John Deere Polska – w ramach portalu ExtraParts uzyskają dostęp do ponad 350 000 części przeznaczonych dla maszyn rolniczych innych marek niż John Deere. Dzięki temu rolnik w jednym miejscu będzie mógł zrealizować zakup części do maszyn różnych producentów.

r e k l a m a

Firmy John Deere i Kramp informują, że dzięki współpracy dealerzy otrzymają dostęp do części takich marek jak: Case IH, New Holland, Claas czy Deutz-Fahr. Wedle założeń, zamówione części mają być dostarczone do rolnika w ciągu 24 godzin.

Czym zajmuje się firma Kramp?

Firma Kramp to jedna z największych w Europie firm specjalizujących się w zakresie części zamiennych i akcesoriów dla branży rolniczej. Jest właścicielem sieci sklepów Grene. Posiada 11 centrów dystrybucyjnych i 24 biura sprzedażowe w Europie. Rocznie generuje obrót na poziomie 950 mln euro. W tym roku firma świętuje 70-lecie działalności.

r e k l a m a

Przemysław Staniszewski
Zdjęcie: John Deere

Widziałeś już nasze video "Zakręcone Żniwa - Konkurs filmowy TPR"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a