StoryEditorwiadomości z branży

Pronar zwycięzcą Izydorów 2022 w kategorii Maszyny i urządzenia rolnicze

18.11.2022., 10:11h
Firma Pronar znalazła się w TOP 6 polskich przedsiębiorstw, które szczególnie doceniają rolnicy i otrzymała nagrodę Izydora w kategorii maszyny i urządzenia rolnicze. Łukasz Olejnik, przedstawiciel Pronar, nie ukrywał wzruszenia i zaskoczenia wyróżnieniem.

Plebiscyt Izydory, którego V finał odbył się 27 października w Poznaniu, to konkurs, który ma na celu promowanie firm przyjaznych i partnerskich dla rolników.

Zwycięzców w sześciu kategoriach: Chemia rolnicza, Finanse i ubezpieczenia, Uprawa i dystrybucja, Maszyny i urządzenia rolnicze, Części zamienne, usługi i dealerzy, Ciągniki, poprzez głosowanie wybierają sami rolnicy. W tej edycji głosy oddało ponad 20 tysięcy rolników!

W tym roku o statuetkę Izydora w kategorii Maszyny i urządzenia rolnicze rywalizowały spółki: Manitou Polska, Pronar oraz SaMASZ.
Zwycięzca została firma Pronar!

Pronar od 30 lat buduje swoje zaufanie na ryku polskich maszyn

Pronar od 1994 roku dostarcza na polski rynek profesjonalne maszyny i narzędzia dla przemysłu oraz firm handlowych. Obecnie jest największym dostawcą w Polsce z udziałem ok. 38–40 proc, a w samej Europie są drugim producentem przyczep rolniczych, maszyn zielonkowych, felg oraz maszyn komunalnych. Od lat Pronar współpracuje w wieloma liderami w branży, m.in. John Deere, Fendt, Wiha, Wera, Ruko, etc.

Spółka stawia na jakość i spełnienie norm i co równie ważne - na kontakt z każdym klientem.

- Firma Pronar to przede wszystkim 30 lat pracy nad tym, żeby zadowolić rolników, żeby produkty, które sprzedajemy, satysfakcjonowały ich i nie tylko ich, ale i nas, że mamy taki asortyment maszyn zielonkowych, przyczep rolniczych i nie tylko, także części zamiennych. W tej chwili jesteśmy drugim co do wielkości producentem felg rolniczych w Europie - mówił

Nagroda Izydora dla Pronar to wspaniałe wyróżnienie

Łukasz Olejniczak, regionalny kierownik sprzedaży firmy Pronar na Wielkopolskę, który w imieniu firmy odebrał statuetkę, nie krył zaskoczenia i wzruszenia statuetką, którą otrzymała jego firma. 

 - Drodzy Państwo, szok, po prostu szok! Nie wiem co powiedzieć, nie byłem przygotowany na to wyróżnienie. Przyjechałem tutaj jako osoba wyznaczona do spotkania z Państwem. Ale dziękuję bardzo! Naprawdę nie spodziewałem się! Dziękuję bardzo za zaufanie, postaramy się nadal w tym tempie rozwijać, spełniać oczekiwania rolników. Dziękuję bardzo! - mówił Łukasz Olejniczak tuż po wręczeniu nagrody.

Poniżej krótki materiał filmowy:

 

Podczas gali Izydory także sami rolnicy mają możliwość otrzymać nagrodę za najlepsze życzenia. W puli znalazło się 17 tys. zł.

Laureaci otrzymali:

  • Za 1 miejsce - 10 tys. złotych;
  • za 2 miejsce - 5 tys. złotych;
  • za 3 miejsce - 2 tys. złotych. 

Przeczytaj: Kto z rolników wygrał 10 tys. złotych w konkursie Izydory 2022?

 

oprac. Natalia Marciniak-Musiał

fot. screen z materiału filmowego

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
09. czerwiec 2023 23:42