StoryEditorRolnicy. Podlasie

Andrzej z Rolnicy Podlasie beluje słomę Spimą i Ursusem. Jak mu poszło?[FILM]

02.09.2022., 12:09h
Andrzej Onopiuk z Plutycz, którego znamy z serialu „Rolnicy. Podlasie”, jest też bardzo aktywny w sieci. Na swoim kanale w serwisie YouTube regularnie pojawiają się filmy z życia w jego podlaskim gospodarstwie. Tym razem rozentuzjazmowany rolnik belował ostatnią porcję słomy, choć jak twierdzą Internauci zapomniał o jednej rzeczy. O co chodzi?

Andrzej beluje słomę swoim Ursusem i Sipmą

W najnowszym filmie „Belowanie słomy w Plutyczach żniwa 2022 Gienek i Andrzej rolnicy z Podlasia”, który obejrzało już ponad 150 tys. internautów, występuje wyłącznie sam Andrzej, nie towarzyszy mu nikt z bliskich.

- Będzie pierwszy test założonego siłownika. Jadę belować ostatnią działkę. Mam nadzieję, że nic się nie stanie - zapowiedział Andrzej przed wejściem do traktora (Ursus 1014)

Zanim rolnik przeprowadził ostatnie belowanie słomy, wymienił siłownik w swoim ciągniku co okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ bohater programu Rolnicy. Podlasie zachwycał się pracą maszyny, belarki oraz samymi zbiorami.

Tak jak widać, wspomaganie działa elegancko, lekko się kręci. Belarka też działa. – skomentował swoją pracę na polu Andrzej.

Internauci jak zwykle podzieleni co do Andrzeja

Okazuje się, że innego zdanie są obserwatorzy gwiazdora tego popularnego serialu stacji Fokus TV – zdania były podzielone.

Spora grupa fanów chwaliła rolnika za jego umiejętności i otwartość.

Z ciekawością zobaczyłam jak ta bela słomy wpada, bo to dla mnie nowość. Wokół mnie ludzie pola na działki podzieli i sprzedali, krowy już nie widziałam około 10 lat w okolicy – napisała jedna z Internautek.

Tego dnia byłem odwiedzić ich gospodarstwo i nie było go w domu, bo belowal siono.... Przeszedłem się na pole tam, gdzie wykonywał pracę i mimo to, że był zajęty znalazł czas żeby zrobić fotę i pogadać. Pozdrowienia z Siedlec!!!!! – pochwalił się jeden z internautów.

– Brawo! Wreszcie porządne maszyny. U Was biednie było, ale gdy widzę te Wasze konie PEGAZY zadbane, gęsi, kaczki, kury, bydło to serce się raduje. Jest już  coraz lepiej. Maszyny, dom pomału remontujecie, jest łazienka i widać to pozytywne nastawienie Pana Andrzeja.  Życzę im zdrowia, zdrowia. Niech Bóg Wam błogosławi. – skomentował inny fan Onopiuków.

Jednak pozostałych obserwatorów zaniepokoił fakt, że Andrzej pracuje i porusza się pojazdem, który ma brudne szyby, a to stanowić może poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa na drodze i na polu. Ktoś zauważył także, że polu jest bardzo dużo chwastów oraz skomentował jakość pracy Andrzeja, który miał nie zebrać wszystkiego.

- Tak się zastanawiam czy coś przez tą przednią szybę widzi. Pozdrawiam.  – napisała fanka gospodarzy z Plutycz.

Sprzęgło do regulacji chyba, że tarcza spalona, ale wydaje mi się, że niedawno było wymieniane, a przecież u Andrzeja ten traktor mega ciężko nie ma – skomentował fan.

Przekonaj się sam i obejrzyj film:

 Fot. Screen z YT

Oprac. nmm

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. luty 2024 06:00