Andrzej z Rolnicy Podlasie w sanatorium wspiera strajk rolników. ”W pełni popieramy postulaty”Justyna Czupryniak/Canva/Facebook-Gienek i Andrzej zrzut ekranu/ Szymon Śliwiński
StoryEditorRolnicy. Podlasie

Andrzej z Rolnicy Podlasie w sanatorium wspiera strajk rolników. "W pełni popieramy postulaty"

26.02.2024., 15:30h
Protesty rolnicze zjednoczyły gospodarzy z całej Polski. We wsparcie protestujących zaangażowali się również uczestnicy programu „Rolnicy. Podlasie”. Jedni osobiście, a drudzy mentalnie jednoczą się z walczącymi na granicy rolnikami.

Andrzej z „Rolnicy. Podlasie” wspiera protesty rolników

Czas protestów rolniczych w Polsce zbiegł się z wyjazdem Andrzeja z „Rolnicy. Podlasie” do sanatorium, gdzie postanowił podreperować swoje zdrowie. Jednak nawet podczas nieobecności w gospodarstwie rolnik dostrzega i docenia walkę kolegów z branży na strajkach o lepszą przyszłość dla polskiego rolnictwa.

Na swoim profilu na Facebooku Andrzej zwrócił się do protestujących rolników wraz z pozostałymi kuracjuszami, wyrażając pełne poparcie i pozdrawiając ich.

„Chociaż nie uczestniczyliśmy w dzisiejszym strajku ogólnopolskim, wspieramy działania rolników. W pełni popieramy postulaty, o które wszyscy walczymy. Mówimy 3 razy STOP: Zielonemu Ładowi, importowi produktów rolnych z Ukrainy oraz ograniczeniu hodowli w Polsce.

Pozdrowienia ze Szklarskiej Poręby! Od Andrzeja i innych Rolników z całej Polski przebywających aktualnie na turnusach rehabilitacyjnych” – napisał Andrzej na Facebooku.

Agnieszka i Jarek z „Rolnicy. Podlasie” na proteście w Marianowie

Protesty rolników dzielnie wspierają również Agnieszka i Jarek Rogalscy, którzy również występują w programie „Rolnicy. Podlasie”. Małżeństwo już kilkakrotnie uczestniczyło w strajku rolników w miejscowości Marianowo, gdzie nadal trwa blokada rolnicza. Bez względu na wszystko, Rogalscy stawiają się na proteście i wspierają podlaskie akcje.

image
TARGI ROLNICZE

Jesteś producentem mleka? Musisz przyjechać na Forum Mleko pod Łomżą

Oprac. Justyna Czupryniak

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. kwiecień 2024 14:50