StoryEditorRolnicy. Podlasie

Gienka i Andrzeja z Rolnicy Podlasia odwiedziły studentki z zagranicy. Jaka była ich reakcja?

30.09.2022., 13:09h
Okazuje się, że sława Gienka i Andrzeja z Plutycz sięga dalej niż naszych polskich granic. Jakiś czas temu gospodarstwo rodziny Onopiuków odwiedziły studentki z Belgii i Francji, które chciały zobaczyć, "jak żyją polscy rolnicy". Jak przebiegła odwiedziny kobiet w Plutyczach?

Geniek i Andrzej znani także poza Polską

Panowie Onopiukowie gospodarują na 50 ha gruntów, posiadają kawałek lasu, konie oraz około 40 sztuk bydła. Są też jednymi z największych gwiazd polskiego rolnictwa, których popularność wyrosła dzięki serialowi stacji Fokus TV „Rolnicy. Podlasie”.

W odwiedziny do Geńka i Andrzeja przyjeżdżają turyści z całego świata, np. ze Stanów Zjednoczonych, Chin, a nawet Afryki. Tym razem w swoich progach mężczyźni gościli studentki z Belgii i Francji. Wizyta była bardzo udana, więc obie strony były bardzo zadowolone.

Jak studentki z Europy Zachodniej trafiły do Plutycz?

Do Gienka przyjechały turystki z wymiany studenckiej, a tam kobiety oglądały budynku, karmiły zwierzęta, a nawet weszły do traktora. Gospodarz oprowadził je po całym obejściu.  W trakcie wizyty nie brakowało śmiechu i swobody w komunikacji.

Dziewczyny zareagowały śmiechem na tę spontaniczną propozycję.

Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj film zamieszczony poniżej.

 

 

Oprac. Natalia Marciniak-Musial

Fot. screen z YT

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. luty 2024 06:35