Żniwa u Pudziana w pełni. ”Nie ma zmiłuj! Nocna zmiana zasuwa” Facebook/Mariusz Pudzianowski
StoryEditorŻniwa sadownicze

Żniwa u Pudziana w pełni. "Nie ma zmiłuj! Nocna zmiana zasuwa" [WIDEO]

08.08.2023., 17:00h
Mariusz Pudzianowski od kilku lat trudni się rolnictwem. Strongman założył własny sad i zajmuje się uprawą owoców pestkowych. Sportowiec chętnie relacjonuje przebieg prac w gospodarstwie. Tym razem zobrazował nocny zbiór wiśni.

Mariusz Pudzianowski – rolnik z wyboru

Mariusz Pudzianowski prowadzi swoje gospodarstwo w miejscowości Biała Rawska, w województwie łódzkim. Przygodę z rolnictwem rozpoczynał mając 1 ha ziemi po ojcu. Wraz z upływem lat dokupował ziemię i po czasie założył swój sad. Pudzian opowiedział o swoim gospodarstwie redaktorowi "Tygodnika Poradnika Rolniczego", który opisał wizytę w artykule pt. "Odwiedziliśmy Pudziana w jego gospodarstwie. Jaki ma ciągniki?".

Żniwa sadownicze u Pudziana

Aktualnie Pudzianowski zaprezentował swoim obserwatorom, w jaki sposób przebiegają żniwa sadownicze w jego gospodarstwie. Pracownicy zatrudnieni przez strongmana pracują w pocie czoła od 6 rano do 21 wieczorem, a on sam zmaga się z kontuzją nogi.

– Przyjechałem odwiedzić chłopaków, jak oni sobie tutaj radzą. Chłopaki pracują od godziny 6.00 rano do 21.00, jak ja to mówię: ŻNIWA. Chłopaki nie narzekają, jedzenie przynieśli i nocna zmiana idzie. Lampy włączone i jazda! Nie ma, że boli, nie ma przebacz – relacjonował na nagraniu Pudzian.

W dalszej części filmu widać, jak pracownicy Pudzianowskiego zbierają wiśnie przy pomocy specjalnego kombajnu.

Pudzian ma wsparcie wśród fanów

Zmagający się aktualnie z kontuzją Pudzianowski, mógł liczyć na wsparcie fanów w komentarzach, którzy życzyli mu powodzenia w zbiorach i szybkiego powrotu do zdrowia:

  • "No to obfitych zbiorów i wracaj do zdrowia Mariusz",
  • "Wszystkiego dobrego, zdrowia, Mariuszu, życzę"

komentowali obserwujący.

Przeczytaj również: Pudzian uwija się z opryskiem. "Trzeba zarobić na przysłowiowy kieliszek chleba"

Oprac. Justyna Czupryniak

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
19. czerwiec 2024 05:54