StoryEditorwiadomości z branży

BASF PROCAM Cup 2022: zwycięzcy pojechali na mecz Polska-Holandia

26.09.2022., 20:09h
Wspaniała gratka dla zwycięzców turnieju BASF PROCAM Cup 2022! Drużyna GKS Wikielec uczestniczyła w meczu piłki nożnej polskiej reprezentacji przeciwko Holandii w dniu 22 września 2022 roku. Młodzi piłkarze z Iławy przeżyli niezapomniane chwile.

Niezwykły prezent za zwycięstwo w turnieju

Mecz Polska-Holandia odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie, na którego trybunach zasiadło 50 tys. kibiców. 

Zwycięzcy turnieju piłkarskiego BASF PROCAM - drużyna GKS Wikielec z gminy Iława w ramach głównej nagrody wybrała się na ten mecz. Młodzi piłkarze mieli okazję doświadczyć niezapomnianych przeżyć, spełnić marzenia oraz poczuć niesamowitą atmosfer meczu i kibicowania swoim ulubionym piłkarzom.

Do udziału w turnieju BASF PROCAM Cup 2022 zgłosiło się 118 drużyn

W 2022 roku odbyła się VI edycja turnieju współorganizowanego wspólnie przez PROCAM i BASF, który jest największym tego typu turniejem dla dzieci z małych miejscowości i wsi związany z programem PZPN „Piłka dla wszystkich”.

W tym roku do finału dostało się 8 najlepszych drużyn z całej Polski – zwycięzcy majowych i czerwcowych zmagań regionalnych.

Organizatorzy są dumnie z tego, że ich turniej cieszy się taką dużą popularnością. Zapraszają też do udziały w kolejnych edycjach!  Więcej szczegółów na http://procamcup.pl/

Oprac. Natalia Marciniak-Musiał

na podstawie PROCAM

fot. PROCAM

 

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
30. wrzesień 2023 03:30