StoryEditorWiadomości rolnicze

Koniec pewnej epoki u Andrzej i Gienka z Rolnicy Podlasie

05.08.2022., 12:08h
W ostatnich dniach szerokim echem odbiła się informacja dotycząca popularnych bohaterów serialu "Rolnicy.Podlasie". Można śmiało rzec, że nastał koniec pewnej epoki - Andrzej i Geniek z Plutycz w końcu doczekali się łazienki w swoim domu. 

Andrzej Onopiuk - gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” regularnie w mediach społecznościowych odsłania kulisy życia na wsi, które wiedzie w gospodarstwie ze swoim ojcem Genkiem w Plutyczach na Podlasiu

W najnowszym odcinku na swoim kanale w serwisie YouTube pojawia się jedynie jego bart Jarek, to cieszy się on dużą oglądalnością. Filmik uzyskał już ponad 500 tys. odsłon i niemal 500 komentarzy, w przeważającej części bardzo pozytywnych!

Co nie zawsze jest normą, ponieważ internauci bardzo często nie szczędzą samemu Andrzejowi cierpkich słów. Tym razem było inaczej.

W Plutyczach nadeszły zmiany - będzie łatwiej dojechać do gospodarstwa

W ostatniej odsłonie perypetii rodziny Onopiuków pierwsze skrzypce grał Jarek, który podjął się bardzo ważnemu zadaniu. Mężczyzna docenił prezent jednego z fanów, który przygotował dla jego rodziny piękną rzeźbioną w drewnie tabliczkę z adresem, która będzie zdobić gospodarstwo i wskazywać, gdzie się ono znajduje w tej słynnej już na cała Polskę miejscowości. Tablica została zainstalowana na ścianie domu mieszkalnego.  

W gospodarstwie Onopiuków Jarek zrobił remont łazienki

Najważniejszym zadaniem Jarka tego dnia był jednak remont łazienki w domu rodzinnym. Ekipa wspomagająca Jarka pomogła w doprowadzeniu tej części do domu do porządku. Dodatkowo Jarek pojechał wybrać materiały i sam też włączył się w prace.

To zaangażowanie szczególnie spodobało się fanom rodziny w postaci licznych i miłych koemnatrzy:

- Pierwszy fajny rzeczowy i spokojny film. Jarku, życzę Ci szczęścia i tej drugiej połówki, która myślę że już do Ciebie napisała – napisał jeden z użytkowników.

- Takiego brata mieć jak Jarek to skarb – dodał kolejny.

- Gdyby nie Jarek to królewicz Andrzej dalej mył by się z krowami – napisał jeszcze inny internauta.

Całość jest dostępna w poniższym filmiku:

 

 

Oprac. Natalia Marciniak-Musiał

foto. screen z YT

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
06. grudzień 2023 18:45